villa Zoutmansweg 8 Bodegraven

Leden werven leden 2024

Onze vereniging beschikt slechts over een klein team van vrijwillgers dat we graag zouden uitbreiden. Daarom staat het jaar 2024 in het kader van een grote ledenwerfactie. De folders zijn gedrukt. De bezorglijsten bijna compleet. Zo snel als mogelijk zullen we de folders bezorgen bij de eigenaren/beheerders van de ongeveer 54 rijksmonumenten, 73 gemeentelijke monumenten en 300+ cultuurhistorische objecten in de gemeente Boderaven-Reeuwijk.

Echter. De beste advocaten voor onze vereniging zijn de leden en de lezers van deze blog. U dus. Kent u eigenaren, beheerders of bewoners van dergelijke erfgoed objecten, attendeer ze dan op onze vereniging. Dat erfgoed hoeft niet alleen te liggen in de gemeente Bodegraven-Reeuwijk. Het gaat ons erom dat we de belangen van de eigenaren en beheerders van dergelijk erfgoed zo goed mogelijk behartigen en onze stem gezamenlijk versterken.

Werf een nieuw lid! Onze welgemeende dank zal uw deel zijn!