boerderij en zomerhuis

Subsidie boerderijen en agrarisch erfgoed

Woont u in een boerderij of bezit u een dergelijk cultuur-historisch object, dan heeft u in tijden van Corona (al dan niet intelligente) quarantaine wellicht de mogelijkheid om deze op te knappen of aan te passen om in te wonen of te werken.

Wilt u een bestaande boerderij verduurzamen of een andere functie geven, dan is het raadzaam om te kijken of u voor een subsidie van het Boerderijenfonds in aanmerking komt.

De subsidie is bedoeld voor het restaureren, verduurzamen en herbestemmen van boerderijen en ander agrarisch erfgoed. Er kan al informatie worden ingewonnen, en toekenning geschiedt in het tweede kwartaal van 2020. Er is geld voor 20 tot 30 boerderijen.

Meer weten? Kijk dan op de website van het Boerderijenfonds.