koeien-in-de-wei

Bijeenkomst donderdag 8 juni

Donderdag 8 juni 2023 om 20:00 is de periodieke bijeenkomst gepland van de Monumentenvereniging in de Koffietuin, Weijpoort 12, 2415 BV Nieuwerbrug aan den Rijn. Zowel tijdstip als locatie kunnen nog veranderen, dus kijk regelmatig op de website om datum en locatie te checken. Wij houden u op de hoogte via deze website en de nieuwsbrief.

We beginnen de bijeenkomst met de (verplichte) jaarvergadering, die maximaal een half uur zal duren. Wanneer u zich van tevoren opgeeft via dit e-mail adres mailen wij u de stukken.

Tijdens de bijeenkomst na afloop van de ALV zijn de effecten van de energietransitie één van de onderwerpen. Ook hopen we meer te kunnen melden over de herbestemming van bestaande gebouwen naast het hoofdgebouw (zie ook onze nieuwsbrief).