koeien-in-de-wei

Bordje Gemeentelijk Monument Koningstraat (13 sep)

Subsidie monumenten en cultuur-historische panden

De gemeente vindt het belangrijk dat panden die aangewezen zijn als gemeentelijk monument of cultuurhistorisch waardevol, in goede staat blijven. Daarom heeft de gemeente hiervoor een subsidie beschikbaar gesteld. De subsidie is bedoeld om eigenaren van monumentale en cultuurhistorisch waardevolle panden te ondersteunen in de kosten die zij maken voor onderhoudswerkzaamheden. De bewoners van Koningstraat 7 in Bodegraven hebben via deze subsidieregeling een gedeelte van de renovatie van hun woning kunnen realiseren. 

Bordje Gemeentelijk Monument

Wethouder Jan Leendert van den Heuvel (Cultureel Erfgoed) overhandigde op vrijdag 13 september het bordje Gemeentelijk Monument aan de heer Den Besten en mevrouw Van Essen. Voorzitter Jos de Lange van de Monumentenvereniging Bodegraven-Reeuwijk was ruim op tijd aanwezig. Dit gaf de bewoners de gelegenheid om hem uitgebreid de cultuur-historische details van hun bijzondere woning te laten zien. Waarvoor onze dank!